O nas Wyróżniamy się.

Zobacz naszą ofertę By się wyróżniać.

Nasza misja i wizja

Nasza misja

Chcemy wyróżniać naszych klientów i siebie na tle konkurencji. Udaje się to nam, ponieważ przywiązujemy szczególną uwagę do skutecznej strategii marki, którą wcielamy w życie tworząc identyfikacje wizualną, kreacje graficzną, strony internetowe i internetowe kampanie reklamowe.

Nasza wizja

Tworzymy miejsce, które przyciąga wyróżniające się osobowości, które wierzą w to co robią i chcą tworzyć coś niesamowitego.

Więcej o nas

Jesteśmy niewielkim studiem kreatywnym mieszczącym się w Gliwicach, na Śląsku. Kreacja i marketing to zarówno nasz zawód jak i pasja. Stworzyliśmy profesjonalną identyfikację wizualna dla dziesiątek firm.

Prowadzimy marketing kilku firm z różnych branż, skupiając swoje działania na mediach społecznościowych i reklamie w Google.

Tworzymy i promujemy. By wyróżniać!

Chcesz pokazać swój biznes światu lub szukasz usprawnień w marketingu? Znamy się na tym.

Identyfikacja wizualna
Strony internetowe
Facebook, Instagram
Google Adwords
Pozycjonowanie
Fotografia
Plakat

Co o nas mówią?

  • “Dzięki Fallow Deer udało nam się zmienić wizerunek na bardziej pozytywny, jak również wprowadziliśmy wiele usprawnień w nasz biznes, co przynosi nam wymierne korzyści”

    Dyrektor firmy Mal-Drew

  • “Współpraca z FALLOW DEER to czysta przyjemność!  Profesjonalne i indywidualne podejście sprawiło, że stworzenie mojej strony www przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a efekt w przeszedł moje oczekiwania!!! Polecam z całego serca!”

    Jagoda Gramala, fotograf, www.jgramala.pl

  • “Dzięki Fallow Deer powstało logo i nasza nowa strona internetowa, które idealnie wpasowują się wizję FotoSister. Współpraca była doskonała, a efekt przekroczył nasze oczekiwania. Polecamy! Jak najbardziej!”

    Anna Dziduszkiewicz, studio FotoSister

O nas wiesz już sporo.

Teraz porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Poznaj nas na Instagramie