O nas

Chcesz pokazać swój biznes światu lub szukasz usprawnień w marketingu?

Nasza misja

Misją Fallow Deer jest tworzenie projektów, które oczarowują funkcjonalnością i pozytywnym wpływem na biznes klienta. Chcemy, by wraz z naszym rozwojem, nasi klienci osiągali coraz wyższe cele.

Nasza wizja

Naszą wizją na najbliższe lata jest:

 1. Ekspansja rynkowa i zwiększenie liczby pracowników, po to by pracować nad coraz bardziej ekscytującymi projektami.
 2. Tworzenie miejsca pracy, do którego chce się przychodzić, ponieważ każdy dzień to nowa szansa na nauczenie się czegoś ekscytującego.

Tworzymy wizerunek

Do logotypów, materiałów reklamowych i marketingu nie podchodzimy jak do zwykłych grafik. Zawsze na uwadze mamy cel jaki nasze działania mają spełniać.

Kompleksowe działanie

Tworzymy przekaz wizualny, materiały reklamowe, strony www, sklepy internetowe, filmy promocyjne, pozycjonujemy, prowadzimy konta i kampanie reklamowe na facebooku, znamy się również na płatnej reklamie w google.

 

Marketing i kreacja to nasza miłość!

Chcesz pokazać swój biznes światu lub szukasz usprawnień w marketingu?

Identyfikacja wizualna
Strony internetowe
Facebook, Instagram
Google Adwords
Pozycjonowanie
Fotografia
Plakat

Co o nas mówią?

 • „Dzięki Fallow Deer udało nam się zmienić wizerunek na bardziej pozytywny, jak również wprowadziliśmy wiele usprawnień w nasz biznes, co przynosi nam wymierne korzyści”

  Dyrektor firmy Mal-Drew

 • „Współpraca z FALLOW DEER to czysta przyjemność!  Profesjonalne i indywidualne podejście sprawiło, że stworzenie mojej strony www przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a efekt w przeszedł moje oczekiwania!!! Polecam z całego serca!”

  Jagoda Gramala, fotograf, www.jgramala.pl

 • „Dzięki Fallow Deer powstało logo i nasza nowa strona internetowa, które idealnie wpasowują się wizję FotoSister. Współpraca była doskonała, a efekt przekroczył nasze oczekiwania. Polecamy! Jak najbardziej!”

  Anna Dziduszkiewicz, studio FotoSister

O nas wiesz już sporo.

Teraz porozmawiajmy o Twoim projekcie.